Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Mikrofony


Mikrofony do monitoringu pozwalają nie tylko zobaczyć zarejestrowany przez kamery obraz, lecz także odsłuchać nagrany dźwięk. Taki dodatkowy osprzęt do monitoringu, pozwala na kompleksowe wykorzystanie zainstalowanych kamer. Nabycie i wykorzystanie mikrofonów podnosi również bezpieczeństwo użytkowników, którzy zdecydowali się na instalację systemu monitoringu.

Gdzie mikrofony do monitoringu przydadzą się najbardziej? Takim osprzętem powinny zainteresować się zarówno osoby prywatne, wykorzystujące monitoring do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na swojej działce lub w mieszkaniu, jak i przedsiębiorcy, którzy prowadzą sklepy czy hurtownie. Monitoring z dźwiękiem przyda się zawsze tam, gdzie to właśnie słowa mogą rozstrzygnąć daną sytuację.

Nasz sklep stawia na kompleksowe rozwiązania - dlatego nasza oferta obejmuje mikrofony do monitoringu w szerokim wyborze Wszystkie wyroby zostały wyprodukowane przez czołowych producentów sprzętu do monitoringu, dzięki czemu kupując u nas, mają Państwo pewność jakości. Jako dystrybutor osprzętu do monitoringu, jesteśmy również w stanie pomóc w dopasowaniu odpowiedniego mikrofonu do wybranych czy posiadanych przez Państwa kamer.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się również z naszym pozostałym asortymentem. Znajdą u nas Państwo wszystkie niezbędne produkty, które są konieczne do tego, by zbudować kompleksowy system monitoringu przestrzeni wokół budynków lub ich wnętrz.

Katalog produktów

Mikrofon - Podsłuch SM-1 Plug
Powierzchnia pracy: 5m2 - 150m2 ; Pasmo przenoszenia: 200Hz-10kHz ; Napięcie zasilania: 12V
15,00
Mikrofon - Podsłuch MP-1/R
Moduł audio z regulacja poziomu wzmocnienia od 1x do 500x z mikrofonem na przewodzie długości 100mm
17,00
Mikrofon - Podsłuch MP-2/R
Miniaturowy moduł fonii MP-2/R przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami DVR. Moduł został wykonany w technologii SMD. Urządzenie posiada mikrofon bezpośrednio wlutowany w płytkę, oraz potencjometr.
17,00
Mikrofon - Podsłuch MP-4/R
MP-4 przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia. Urządzenie posiada potencjometr montażowy służący do regulacji wzmocnienia. Na płytce znajduje się listwa z zaciskami śrubowymi (ARK) za pomocą której podłączamy moduł.
22,00
Mikrofon - Podsłuch MP-6/D
Przeznaczony do odsłuchu dźwięków z otoczenia. Umożliwia przesył sygnału skrętką komputerową lub kablem koncentrycznym.
27,00
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW