Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Dyski twarde


Rejestrator jest ważnym ogniwem każdego systemu monitoringu IP, ale do zapisywania danych potrzebuje odpowiedniego dysku twardego, który spełni swoje zadanie bez problemów technicznych związanych z długotrwałą pracą. Systemy działające 24 godziny na dobę wiążą się również z całodobową pracą rejestratora, co stanowi spore obciążenie dla dysku twardego.

Znajdujące się w naszej ofercie produkty to modele stworzone specjalnie z myślą o rejestratorach, dlatego zachowują wysoki standard nawet w systemie pracy ciągłej. Znajdziecie tu Państwo dyski do typowych rejestratorów cyfrowych, dysponujące miejscem zapisu danych od 500 Mb do 4TB.

Każdy z naszych dysków jest też wyposażony w technologię AllFrame, która zmniejsza ryzyko utraty danych poprzez użycie specjalnej techniki zarządzania pamięcią podręczną, usprawniającej przepływ danych oraz płynność ich odtwarzania. Dzięki temu zapisany materiał nie ulega pikselizacji i zachowuje dobrą jakość.

Dyski z naszej oferty to rozwiązania sprawdzające się także w rejestratorach obsługujących wiele dysków i znacznie więcej kamer. Duża pojemność pozwala na zbieranie i przechowywanie materiałów na potrzeby ich późniejszej analizy. To doskonałe modele zarówno do małych, jak i rozbudowanych systemów monitoringu.

W sklepie znajdziecie Państwo modele o zróżnicowanej pojemności, które są kompatybilne z wieloma rejestratorami, dlatego możecie je dobierać zgodnie z potrzebami konkretnego systemu. W przypadku wątpliwości zachęcamy do zadawania pytań, na które udzielamy profesjonalnych odpowiedzi.

Katalog produktów

Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych Toshiba 500GB
Dysk twardy marki TOSHIBA o pojemności 500GB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
238,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych Toshiba 1TB
Dysk twardy marki TOSHIBA o pojemności 1TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
266,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 1TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 1TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
276,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych Toshiba 2TB
Dysk twardy marki TOSHIBA o pojemności 2TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
369,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 2TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 2TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
379,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 3TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 3TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
503,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 4TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 4TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
708,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 6TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 6TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
1 199,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW