Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Dyski twarde


Zakup kamery do monitoringu to pierwszy krok do tego, by podnieść poziom bezpieczeństwa lub chronić mienie przed włamywaczami. Aby jednak móc archiwizować nagrywany materiał, niezbędne jest posiadanie odpowiednich akcesoriów do monitoringu. Jednym z takich są dyski twarde do monitoringu. W czasie monitorowania określonej przestrzeni lub obiektu, generowane są dane, które muszą być gdzieś przechowywane. Właśnie do tego służą dyski twarde.

W naszym sklepie znajdą Państwo dyski twarde do monitoringu w szerokim asortymencie. Poszczególne produkty różnią się nie tylko pojemnością, ale także ilością możliwych do równoległego rejestrowania strumieni danych (np. z 1 kamery, z 30 kamer czy bez ograniczeń). Ten podział jest istotny, gdyż do monitorowania domu wystarczający jest dysk twardy o mniejszej pojemności niż do monitorowania dużego przedsiębiorstwa. Dobór właściwego dysku pod względem parametrów pozwala zatem na poczynienie sporych oszczędności.

Oferujemy Państwu zróżnicowany dyski twarde do monitoringu, w tym duży wybór najpopularniejszych produktów o rozmiarze 3,5”. W zakresie dostaw tego typu akcesoriów do monitoringu współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami, dzięki czemu możemy zagwarantować, że oferowane przez nas dyski cechują się bezproblemową i bezawaryjną pracą 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami i wyboru tych, które w pełni spełniają Państwa oczekiwania.

Katalog produktów

Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych Toshiba 500GB
Dysk twardy marki TOSHIBA o pojemności 500GB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
238,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych Toshiba 1TB
Dysk twardy marki TOSHIBA o pojemności 1TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
266,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 1TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 1TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
276,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych Toshiba 2TB
Dysk twardy marki TOSHIBA o pojemności 2TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
369,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 2TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 2TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
379,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 3TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 3TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
503,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 4TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 4TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
708,00
Dysk twardy do rejestratorów cyfrowych WD Purple 6TB
Dysk twardy marki WD o pojemności 6TB. Dzięki innowacyjnej technologii dysk zapewnia najwyższą niezawodność oraz cichszą pracę. Przeznaczony do pracy 24h.
1 199,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW