Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Obudowy i uchwyty


Kamery służące do monitoringu wizyjnego, a pracujące w warunkach środowiskowych narażone są na działanie wielu czynników zewnętrznych. Dlatego też koniecznością jest zastosowanie dodatkowych elementów, które pozwolą na wydajną i niezawodną ich pracę. Taką rolę spełniają obudowy do kamer IP, zwiększające odporność urządzeń na działanie szkodliwych czynników, a przez to przyczyniające się do niezawodnego ich funkcjonowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo obudowy do kamer IP pochodzące do renomowanych producentów. Znane i doceniane marki są gwarancją zwiększonej trwałości i użytkowania przez lata. Proponujemy szeroki wybór asortymentu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dostępne w ofercie obudowy do kamer IP wykonane zostały z aluminium, dlatego są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych (co jest szczególnie istotne w przypadku kamer zewnętrznych). Wszystkie posiadają grzałki z termostatami, co pozwala zapobiec wykraplaniu się pary wodnej na obiektywie (tzw. punkt rosy). Świetnie sprawdzają się wówczas, gdy temperatura powietrza oraz jego wilgotność stanowią zagrożenie dla niezawodnej pracy urządzeń.

Jeżeli poszukujecie Państwo rozwiązań, dzięki którym zapewnicie urządzeniom do monitoringu dozorowego jeszcze lepszą wydajność i wytrzymałość, obudowy do kamer IP spełnią Wasze oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, a w razie potrzeby – służymy doradztwem w tym zakresie.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW