Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Kable/Przewody


Kable i przewody do monitoringu IP to niezbędny element każdej instalacji bazującej na sieciowej infrastrukturze – typowej dla monitoringu IP.

W naszej ofercie znajdą Państwo kable i przewody do monitoringu IP, które są niezbędne do połączenia poszczególnych elementów systemu. Uniwersalne i standardowe, z łatwością dopasujecie do posiadanych urządzeń. Kable i przewody do monitoringu IP znajdują również zastosowanie jako okablowanie systemów alarmowych czy kontroli dostępu.

Podstawą naszego asortymentu są skrętki komputerowe, czyli kable sygnałowe pozwalające na przesył informacji w łączach telekomunikacyjnych oraz sieciach komputerowych. Są niezbędne, ponieważ monitoring IP bazuje na istniejącej już infrastrukturze sieciowej. Oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, będących synonimem doskonałej jakości.

Kable i przewody do monitoringu IP pozwalają na wydajną transmisję po skrętce. Jest to rozwiązanie niezwykle wydajne i mniej podatne na zakłócenia zewnętrzne – szczególnie w przypadku instalacji kamer w obiektach oddalonych od siebie na duże odległości. Uzyskiwany obraz wyróżnia się wysoką jakością, co przekłada wyższą skuteczność monitoringu.

Jeśli planują Państwo wykorzystać zalety monitoringu IP, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponowane przez nas kable i przewody do monitoringu IP pozwolą na stworzenie systemu zapewniającego większe bezpieczeństwo.

Katalog produktów

Skrętka komputerowa UTP Cu na metry
Wysokiej jakości skrętka komputerowa Kategoria 5e sprzedawana na metry
1,20
Skrętka komputerowa UTP żelowana zewnętrzna na metry
Przewód UTP GEL CU kat. 5e CONOTECH na metry
1,50
Skrętka komputerowa UTP Cu 305m
Wysokiej jakości skrętka komputerowa Kategoria 5e
285,00
 Skrętka komputerowa UTP żelowana zewnętrzna 305m
Przewód UTP GEL CU kat. 5e CONOTECH 305 metrów
349,00
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW