Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Zasilacze


Zasilacze do monitoringu IP to niezbędne akcesoria pozwalające na wydajną pracę systemów. Umożliwiają nieprzerwane funkcjonowanie urządzeń, co przekłada się na zwiększoną efektywność monitoringu.

Nasza oferta to zasilacze do monitoringu IP, które gwarantują niezawodność i zwiększoną wydajność systemu. Pochodzące od renomowanych producentów są synonimem wytrzymałości i trwałości oraz bezpieczeństwa pracy systemów monitoringu dozorowego. Posiadamy zasilacze do monitoringu IP w standardzie PoE (Power Over Ethernet), pozwalające na przesyłanie zasilania do kamery po kablu sieciowym - tym samym, którym transmitowane są dane z kamery.

Posiadamy zasilacze do monitoringu IP w standardzie PoE (Power Over Ethernet), pozwalające na przesyłanie zasilania do kamery po kablu sieciowym tym samym którym transmitowane są dane z kamery.

W zależności od potrzeb, proponujemy zasilacze do monitoringu IP przeznaczone do zasilania kamer w instalacji przemysłowej, wymagających napięcia 12 V DC, 48 V DC. Ich użytkowanie jest bezpieczne, ponieważ wyposażone zostały w zabezpieczenia przeciwzwarciowe oraz przeciążeniowe.

Oferowane przez nas zasilacze do monitoringu IP mają charakter uniwersalny. W zależności od potrzeb, znajdują zastosowanie także w przypadku szeroko pojętej elektroniki użytkowej.

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom klientów, nasz asortyment obejmuje także rozgałęźniki zasilania z bezpiecznikami. Urządzenia pomagają w uporządkowanym rozgałęzieniu zasilania z jednego zasilacza charakteryzującego się większą mocą.

Jeśli poszukują Państwo wydajnych rozwiązań, zasilacze do monitoringu IP z naszej oferty spełnią Wasze oczekiwania. Zapraszamy do zakupów.
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW