Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Zasilacze


Zasilacze do monitoringu to niezbędne wyposażenie, dzięki któremu można zapewnić nieprzerwaną pracę kamer pozwalających na monitorowanie otoczenia. Odpowiednio dobrany zasilacz do monitoringu to gwarancja obrazu bez zakłóceń oraz sprawności systemu wizyjnego na długie lata.

Wybierając zasilacze do monitoringu, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich prąd oraz napięcie, typ pracy np. buforowy, typ obudowy np. skrzynkowy, desktop, wtyczkowy itp.

Oferujemy Państwu szeroki wybór zasilaczy do monitoringu, które wpisują się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie zapewniają nieprzerwane zasilanie urządzeń systemów alarmowych oraz kamer w instalacji telewizji przemysłowej.

Nasza oferta to zasilacze do monitoringu renomowanych producentów. Znana marka to synonim jakości, wydajności i niezawodności. Decydując się na oferowane przez nas produkty, otrzymują Państwo pewność sprawnie działającego systemu monitoringu. Wszystkie weryfikowane są pod kątem generowania zakłóceń oraz stabilności pracy, by spełnić wymagania wszystkich urządzeń. Kategorię tę uzupełniają również rozgałęźniki zasilania z bezpiecznikami, dzięki którym można czerpać moc z jednego zasilacza o większej mocy. Dodatkowe zabezpieczenia antysabotażowe pozwalają uniknąć zwarcia jednej kamery pociągającego za sobą brak zasilania całego systemu.

Dostępne w naszej ofercie zasilacze do monitoringu oraz rozgałęźniki świetnie sprawdzą się nie tylko w przypadku kamer przemysłowych, ale również szeroko pojętej elektroniki użytkowej.
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW