Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

4.9

5

20

Kable/Przewody


Sprawnie działający system wideodomofonu to konieczność zintegrowania wszystkich jego elementów składowych za pomocą odpowiednich przewodów, dzięki którym możliwe będzie przesyłanie sygnałów audio i wideo oraz doprowadzanie prądu do elektrozaczepu w celu otwarcia drzwi. W standardowych instalacjach wykorzystuje się dwa rodzaje przewodów, które możecie Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Asortyment obejmuje kable koncentryczne do instalacji budynkowych w zbiorowym budownictwie, dedykowanych przesyłaniu sygnałów telewizyjnych, jak i kable domofonowe, które pozwolą Państwu na odebranie sygnału dzwonka alarmowego i komunikację z osobą na zewnątrz.

Kable koncentryczne w naszej ofercie to modele o zróżnicowanych parametrach oraz różnych współczynnikach tłumienności, które decydują o wykorzystaniu w systemach wielorodzinnych. Dzięki temu zróżnicowaniu możecie Państwo dobrać odpowiedni model do stopnia rozbudowania instalacji oraz do warunków fizycznych budynku.

Każdy z kabli koncentrycznych posiada osłonę z drutów aluminiowych i folii, które eliminują zakłócenia oraz rozpraszanie przesyłanego sygnału. Specjalna osłona PCV chroni wnętrze przed uszkodzeniami. Dotyczy to również wielożyłowych kabli alarmowych przeznaczonych do wykonywania instalacji niskonapięciowych zdalnego sterowania, przesyłania sygnałów, transmisji danych.

Z uwagi na zróżnicowanie parametrów przewodów zachęcamy Państwa do zadawania pytań naszym ekspertom, którzy pomogą dobrać najbardziej odpowiedni model do potrzeb Państwa systemu wideodomofonu wielorodzinnego.

Żyła wewnętrzna: 6x0.5mm Cu
Izolacja: PVC
Powłoka: PVC
89
Dostępność

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing