Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00
soboty 9 00 do 13 00

Kontakt

menu

Czytniki biometryczne


Współczesne systemy kontroli dostępu to zespół urządzeń gwarantujących, że do np. budynku dostęp będą miały tylko osoby do tego upoważnione, czyli posiadające transponder, np. kartę zbliżeniową. Poza najpopularniejszymi systemami kontroli zbudowanymi w oparciu o czytniki transponderów, w ostatnich latach na rynku pojawiły się również czytniki biometryczne. Te urządzenia identyfikują użytkowników, wykorzystując ich unikalne cechy, np. odcisk linii papilarnych. By zagwarantować Państwu szeroki wybór urządzeń umożliwiających zbudowanie systemu identyfikacji i kontroli dostępu, do stałej oferty wprowadziliśmy czytniki biometryczne.

Oferowane przez nas czytniki biometryczne to urządzenia najwyższej jakości. Zostały one wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu są nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne, lecz także pracują niezawodnie przez cały okres użytkowania. W zakresie ich sprowadzania współpracujemy wyłącznie z uznanymi w branży producentami.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno czytniki biometryczne, jak i zamki kodowe czy czytniki Mifare lub Unique. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. By mogli Państwo szybko znaleźć wybrane produkty, podzieliliśmy je na kategorie. Wszystkie wyroby z zakresu systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oferujemy w przystępnych cenach. Z tego względu zachęcamy do nabycia wybranych urządzeń właśnie w naszym sklepie.

Katalog produktów

Taniej o -22%
Czytnik linii papilarnych F007
Czytnik linii papilarnej umożliwia ograniczenie dostępu do określonych pomieszczeń wewnątrz i na zewnątrz budynku (np. pomieszczenia biurowego, magazynu, hali itp.). Dostęp do nich będą miały osoby, których linie papilarne zostały przypisane do czytnika
389,00 499,00 zł
Dostępność

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW