Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Zamki kodowe


Do urządzeń z zakresu kontroli dostępu należą m.in. zamki kodowe. To produkty, za pomocą których możliwe jest otwieranie drzwi przy użyciu wcześniej ustalonego kodu. Takie wyroby znajdują szerokie zastosowanie, najczęściej jednak są wykorzystywane w firmach, których właściciele są zainteresowani udostępnieniem wybranych pomieszczeń jedynie niektórym pracownikom, np. posiadającym określone umiejętności. Zastosowane w tym celu zamki kodowe sprawdzają się, gdyż zostały zaprojektowane z myślą o montażu wewnątrz budynków.

Chcąc zapewnić Państwu szeroki wybór, wzbogaciliśmy naszą ofertę o zamki kodowe. Sprowadzamy je wyłącznie od uznanych i renomowanych producentów, którzy w branży działają od wielu lat. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas zamki kodowe i pozostałe urządzenie niezbędne do przygotowania kompletnego systemu kontroli dostępu, pozwolą Państwu zbudować własny, niezawodny przez lata użytkowania system.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem, który – dla wygody – pogrupowaliśmy w kategorie. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty są dobrej jakości i posłużą przez wiele lat. Dbając o Państwa portfele, negocjujemy z dostawcami przedstawione nam oferty handlowe, dzięki czemu poszczególne urządzenia mogą Państwo nabyć w dobrych cenach. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu – nasza obsługa służy profesjonalną pomocą na każdym etapie zakupów.

Katalog produktów

Zamek szyfrowy INT-SZ-GR
Klawiatura typu zamek (typ I; zielone podświetlenie)
161,13
Zamek szyfrowy INT-SZ-BL
Klawiatura typu zamek (typ I; niebieskie podświetlenie)
170,97
Zamek kodowy zewnętrzny ECK-02N
Zamek szyfrowy chromowany przeznaczony do otwierania drzwi za pomocą kodu
232,47
Centrala kontroli dostępu ACCO-NT
Centrala kontroli dostępu
1 476,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW