Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00
soboty 9 00 do 13 00

Kontakt

menu
Wybrane filtry:
Producent: IronLogic (usuń)

4.9

5

46

Czytniki, Zamki kodowe


Wyposażenie np. pracowników w identyfikatory do kontroli dostępu wiąże się z koniecznością zakupu dedykowanych im akcesoriów. Czytniki kart do kontroli dostępu, gdyż o nich mowa, to specjalne urządzenia, pozwalające na sprawne działanie zastosowanego systemu bezpieczeństwa. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór czytników, umożliwiających podniesienie poziomu bezpieczeństwa np. w firmie.

Posiadamy czytniki kart do kontroli dostępu Mifare, Unique i RFID. Część z oferowanych przez nas urządzeń została zaprojektowana do montażu wewnątrz budynków, część zaś może być z powodzeniem zainstalowana na zewnątrz. Czytniki kart do kontroli dostępu drugiego rodzaju są w pełni odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu działają niezależnie od pogody. W zależności od produktu, poszczególne czytniki mogą obsługiwać nawet do 2000 kart.

Wśród produktów, które posiadamy w stałej ofercie wymienić możemy m.in. zamki kodoweoraz czytniki breloków, zamki kodowe z czytnikiem kart, czytniki transponderów Mifare z klawiaturą, czytniki administratora systemu Mifare czy czytniki transponderów Unique. Wszystkie oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych i cenionych przez konsumentów producentów, dzięki czemu działają one niezawodnie przez długi czas.

Posiadane przez nas czytniki kart do kontroli dostępu oferujemy w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wyboru tych produktów, które najlepiej sprawdzą się w Państwa firmach.

Czytnik zbliżeniowy CP-Z2L
CP-Z2L to najmniejszy na świecie czytnik zbliżeniowy 125Khz, którego obudowa wykonana jest z bardzo trwałego materiału.
99,99
Autonomiczny czytnik zbliżeniowy / kontroler Matrix-II K
Autonomiczny czytnik zbliżeniowy Matrix-II K jest przeznaczony do stosowania w systemach kontroli dostępu (zamki elektromagnetyczne/elektromechaniczne) jako samodzielny czytnik kart zabezpieczający dostęp wejść do budynków.
198,00
Autonomiczny kontroler zamka Z5R
Kontroler Z-5R jest przeznaczony do stosowania w systemach kontroli dostępu (zamki elektromagnetyczne/elektromechaniczne)
67,46
Autonomiczny kontroler zamka Z5R/5000
Kontroler Z-5R/5000 jest przeznaczony do stosowania w systemach kontroli dostępu (zamki elektromagnetyczne/elektromechaniczne)
72,99
Czytnik zbliżeniowy CP-Z2M
CP-Z2M to najmniejszy na świecie czytnik zbliżeniowy 13,56Mhz, którego obudowa wykonana jest z bardzo trwałego materiału
138,00
Autonomiczny czytnik zbliżeniowy Matrix-II K (EM-Marine)
Autonomiczny czytnik zbliżeniowy Matrix-II K jest przeznaczony do stosowania w systemach kontroli dostępu (zamki elektromagnetyczne/elektromechaniczne) jako samodzielny czytnik kart zabezpieczający dostęp wejść do budynków.
198,00
Stacjonarny czytnik zbliżeniowy Z-2 USB
2 USB to piękny i niezawodny Multi-czytnik stacjonarny. Posiada zasilanie z USB. Równoczesna praca ze standardowej karty 125kHz EM-Marine i 13,56MHz Mifare.
331,39
Czytnik zbliżeniowy CP-Z
Czytnik zbliżeniowy CP-Z jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu, obsługuje protokół Dallas.
109,00
Czytnik zbliżeniowy CP-Z2L_N
CP-Z2L_N natynkowy to najmniejszy na świecie czytnik zbliżeniowy 125Khz, którego obudowa wykonana jest z bardzo trwałego materiału.
135,88
Czytnik zbliżeniowy CP-Z2M_N
CP-Z2M_N w wersji natynkowej to najmniejszy na świecie czytnik zbliżeniowy 13,56Mhz, którego obudowa wykonana jest z bardzo trwałego materiału
174,98
Uniwersalny sieciowy kontroler Z5R WEB
ontroler Z5R WEB przeznaczony jest do pracy w kontroli dostępu online i offline. Posiada wymienną funkcjonalność, która jest ustalana w trakcie konfiguracji.
702,86
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II NET_EC
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II Net jest to profesjonalny sterownik stosowany w systemach kontroli dostępu (zamki elektromagnetyczne/elektromechaniczne) jako samodzielny oraz sieciowy kontroler i czytnik zbliżeniowy w jednym, który zabezpiecza dostęp wejść do budynków.
241,24
Czytnik zbliżeniowy Matrix-III 220
Hotelowy czytnik zbliżeniowy Matrix-III 220 jest to profesjonalne urządzenie stosowane do kontroli energii w pokojach hotelowych, które cechuje się wysoką odpornością mechaniczną oraz stopniem szczelności IP66.
319,00
Czytnik zbliżeniowy Matrix-III EH
Czytnik zbliżeniowy Matrix-III EH jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu, obsługuje 2 interfejsy (Dallas, Wiegand 26).
154,00
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu, obsługuje protokół Dallas.
109,00
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II-EH
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II EH jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu, obsługuje 2 interfejsy (Dallas, Wiegand 26).
119,00
Klawiatura / Czytnik zbliżeniowy MATRIX EHT-KM
Obudowa czytnika Matrix EHT Keys Metal wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium.
324,00
Czytnik zbliżeniowy Matrix-III RDALL
Czytnik zbliżeniowy Matrix-III RDALL jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu tam gdzie wymagany jest współpraca z większością dostępnych standardów
336,00
Sieciowy kontroler Z5R Net
Kontroler Z5R Net jest to profesjonalny sterownik stosowany w systemach kontroli dostępu (zamki elektromagnetyczne/elektromechaniczne)
223,86
Sieciowy kontroler Z5R Net Ex
Kontroler Z5R Net Extended jest to profesjonalny sterownik stosowany w systemach kontroli dostępu (zamki elektromagnetyczne/elektromechaniczne)
223,86
Klawiatura / Czytnik zbliżeniowy MATRIX-IV EH Keys
Czytnik zbliżeniowy Matrix-IV EH Keys jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu, obsługuje 2 interfejsy (Dallas, Wiegand 26).
219,44
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II-ET
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II ET - Antyclone jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu, obsługuje dwa interfejsy
169,00
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II NET
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II Net jest to profesjonalny sterownik stosowany w systemach kontroli dostępu (zamki elektromagnetyczne/elektromechaniczne) jako samodzielny oraz sieciowy kontroler i czytnik zbliżeniowy w jednym, który zabezpiecza dostęp wejść do budynków.
229,00
Zaawansowany kontroler sieciowy Guard Net
Kontroler Z5R WEB przeznaczony jest do pracy w kontroli dostępu online i offline. Posiada wymienną funkcjonalność, która jest ustalana w trakcie konfiguracji
732,19
Czytnik zbliżeniowy Matrix-III E+
Czytnik zbliżeniowy Matrix-III E+ jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu tam gdzie wymagany jest większy zasięg odczytu, obsługuje 2 interfejsy (Dallas, Wiegand 26).
339,00
Odbiornik radiowy (czytnik) Matrix IV RF
Czytnik Matrix-IV RF jest przeznaczony do stosowania w systemach kontroli dostępu (ACS) w szczególności w systemach parkingowych
699,00
Sieciowy kontroler Z5R Net 8000
Kontroler Z5R Net/8000 jest to profesjonalny sterownik stosowany w systemach kontroli dostępu (zamki elektromagnetyczne/elektromechaniczne)
291,87
Stacjonarny czytnik zbliżeniowy Z-2 USB MF
Z2 USB to piękny i niezawodny Multi-czytnik stacjonarny. Posiada zasilanie z USB. Praca ze standardowymi 13,56MHz Mifare.
341,17
Czytnik zbliżeniowy Matrix EHT Metal
Obudowa czytnika Matrix EHT Metal wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium.
199,98
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II MF-I
Czytnik zbliżeniowy Matrix-II MF-I jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu, obsługuje 2 interfejsów (Dallas, Wiegand 26).
175,00
Stacjonarny adapter zbliżeniowy Z-2 RF-1996
Z2 RF1996 jest to urządzenia wspierające organizację pracy elektronicznych zamków do drzwi oraz mebli marki IronLogic.
1 189,00
Czytnik zbliżeniowy Matrix-III MF-I
Czytnik zbliżeniowy Matrix-III MF-I jest to profesjonalne urządzenie stosowane w systemach kontroli dostępu, obsługuje 2 interfejsów (Dallas, Wiegand 26).
212,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW