Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Zestawy


Wideodomofony to nowoczesne rozwiązania z zakresu systemów kontroli dostępu, które pozwalają na skuteczną ochronę budynku przed niepożądanymi osobami z zewnątrz, eliminując ryzyko włamań do mieszkań i piwnic. Dzięki kamerze umieszczonej w panelu zewnętrznym oraz monitorów w mieszkaniach poza komunikacją umożliwiają one także rozpoznawanie wizualne osób, z którymi prowadzi się rozmowę. To znacznie bardziej skuteczne i bezpieczniejsze rozwiązania do tradycyjnych domofonów.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani instalacją takiego systemu w Waszym budynku proponujemy kompletne zestawy dedykowane obiektom mieszczącym więcej niż jeden lokal. Możecie tu Państwo znaleźć gotowe rozwiązania do domów dwurodzinnych a także do większych bloków, w których instalacja obejmuje kilkanaście mieszkań w jednej klatce schodowej.

Nasze zestawy to komplety monitorów przeznaczonych do mieszkań, a także panel zewnętrzny i moduł sterujący z możliwością zaprogramowania odpowiedniej liczby obsługiwanych lokali. Do wyboru macie Państwo zestawy z monitorami tradycyjnymi i głośnomówiącymi, w zróżnicowanym designie i o odmiennych parametrach, które możecie dopasować do potrzeb Waszego budynku.

Zestawy wielorodzinne to komfortowe rozwiązania zapewniające wszystko, co jest niezbędne do wykonania takiego systemu z uwzględnieniem kompatybilności wszystkich jego składników. To najlepszy sposób na zakup sprawnie działającego systemu wideodomofonów w budynku mieszkalnym. Zapraszamy do przeglądania oferty i służymy fachowym doradztwem.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW