Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Wideodomofony wielorodzinne


System kontroli dostępu pozwala na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w budynku poprzez kontrolowanie przepływu osób, które nie są jego mieszkańcami lub użytkownikami. Nowoczesne wideo domofony to rozwiązania, które znacznie rozszerzają możliwości tradycyjnych systemów głosowych poza komunikacją umożliwiając również obserwowanie rozmówcy na monitorze. Podobnie, jak w przypadku domofonów tak i tutaj możliwe jest instalowanie całych sieci wielorodzinnych sterowanych zewnętrznym panelem a także połączonych z portiernią.

Wideodomofony wielorodzinne to systemy, które tworzą jedną sieć zintegrowaną zewnętrznym panelem umieszczonym przy wejściu do budynku, połączonym z końcówkami w poszczególnych lokalach mieszkalnych. Dzięki nim każdy z lokatorów może komunikować się i odbierać obraz z umieszczonej w panelu kamery.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów pozwalających na skomponowanie zestawu elementów do każdego systemu wideo domofonowego zarówno w budynkach dwurodzinnych, jak i w większych blokach czy kamienicach wielorodzinnych. Oferta poszczególnych kategorii obejmuje zarówno monitory, jak i panele z kamerką i akcesoria instalacyjne.

Odpowiednio dobrane moduły sterujące umożliwią Państwu programowanie dostępu do poszczególnych lokali, a znajdujące się w ofercie panele możecie Państwo dopasować bądź do konkretnej liczby mieszkań, bądź też wybrać model z klawiaturą cyfrową pozwalający na programowanie większej ilości odbiorców. W ofercie znalazły się też modele z czytnikiem kart pamięci i breloków. Zapraszamy do przeglądania naszego asortymentu i służymy pomocą w doborze komponentów zestawu najbardziej odpowiedniego do państwa potrzeb.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW