Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Domofony wielorodzinne


Domofony do domów wielorodzinnych to rozwiązanie, które umożliwia usprawnienie komunikacji między osobami z zewnątrz. Zaawansowane systemy, pozwalają kontaktować się z konkretnymi mieszkańcami – po wybraniu odpowiedniego numeru na panelu.

Mając świadomość, jak istotą rolę odgrywają domofony do domów wielorodzinnych, przygotowana przez nas oferta odzwierciedla oczekiwania klientów, w tym: spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych. Oferowane przez nas domofony do domów wielorodzinnych dedykowane są zarówno tzw. bliźniakom, jak i kamienicom czy osiedlom mieszkaniowym. Ich montaż przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa poprzez możliwość kontrolowania i selektywnego wpuszczania osób chcących dostać się na teren posesji.

Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się domofony do domów wielorodzinnych pochodzących od sprawdzonego producenta. Firma Genway to synonim niezawodności oraz najwyższej jakości, co przekłada się na skuteczność oferowanego asortymentu. Produkty wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale i estetyką wykonania.

Jeżeli poszukują Państwo niezawodnych rozwiązań pozwalających na kontrolę dostępu oraz lepszą komunikację, domofony do domów wielorodzinnych spełnią Wasze oczekiwania. Nasza oferta obejmuje zarówno gotowe zestawy (począwszy od zestawów dwurodzinnych, a skończywszy na 20-rodzinnych), jak i same panele (klasyczne i cyfrowe), elektrozaczepy czy niezbędne akcesoria.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW