Chat with us, powered by LiveChat

Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

4.9

5

52

Nadzór systemu


Zaawansowane systemy monitoringu – stosowane np. przez specjalistyczne firmy zajmujące się ochroną mienia, oparte są o centrale bezpieczeństwa. To instalacje, które umożliwiają monitorowanie pracy systemów alarmowych oraz szybką reakcję w razie pojawienia się jakiegokolwiek zagrożenia. Nadzór systemów alarmowych jest możliwy dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, które zapewniają efektywną kontrolę nad poprawnością działania każdego zabezpieczenia w sieci.

W ofercie naszego sklepu czeka na Państwa wiele urządzeń, których celem jest nadzór systemów alarmowych. Oferujemy między innymi moduły sterowania strefami, które pozwalają rozszerzyć funkcjonalność centrali np. o kontrolę dostępu. Proponujemy także wielofunkcyjne klawiatury z czytnikami kart zbliżeniowych usprawniające komunikację personelu ochrony z centralą. Ponadto w ofercie mamy nowoczesne tablice synoptyczne i wiele innych elementów, które sprawiają że nadzór zabezpieczeń staje się prostszy i bardziej efektywny.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami urządzeń elektronicznych zintegrowanych z systemami alarmowymi, przez co możemy Państwu zagwarantować niezawodność działania każdego spośród oferowanych przez nas produktów. Ponadto troszczymy się o optymalizację cen i zapewniamy doradztwo techniczne każdemu, kto zainteresowany jest zakupem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą z naszego katalogu!

Nadajnik IP do centrali bezpzewodowej DSC POWERLINK3
POWERLINK3 nadajnik IP do centali beprzewdowej WP8010.
1 143

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia