Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Instalacje systemów bezpieczeństwa

IVEL Electronics Sp.z o.o. Sp.k. oferuje swoim Klientom więcej niż samą możliwość nabycia sprzętu do telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy czy szeroko pojętej automatyki domowej. Rozumiemy, że nawet najlepszy sprzęt nie zadziała poprawnie, jeśli nie zostanie profesjonalnie zamontowany.

Instalacja monitoring, alarmy, domofony, wideodomofony, kontrola dostępu, instalacje elektryczne

Dlatego poza innowacyjnymi urządzeniami w najlepszych cenach, zapewniamy Państwu wsparcie w zakresie usług instalacyjnych. Pomożemy, bez względu na to, o jak dużą i skomplikowaną instalację chodzi. Pracujemy zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, biznesowych czy instytucjonalnych.

Sprawdzeni instalatorzy na terenie całego kraju.

Pomocy przy instalacjach monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu, RCP czy automatyki domowej jak również instalacjach elektrycznych udzielamy w całej Polsce.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam nawiązać współpracę z doświadczonymi i niezawodnymi firmami instalatorskimi. Wystarczy się z nami skontaktować, by otrzymać kontakt do specjalisty, który wywiąże się z zadań serwisowych niezawodnie i w krótkim terminie.

Rekomendowane przez naszą firmę ekipy montażowe pracują na terenie wszystkich województw. By uzyskać bliższe informacje, wystarczy skontaktować się z koordynatorem regionalnym odpowiedzialnym za daną część naszego kraju:
 • województwo: śląskie, opolskie, dolnośląskie – Opiekun: Michał, telefon: 501 055 964
 • województwo: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie – Opiekun: Marceli, telefon: 501 055 326
 • województwo: mazowieckie, łódzkie, lubelskie – Opiekun: Mateusz, telefon: 501 055 426
 • województwo: podlaskie, warmińsko-mazurskie – Opiekun: Zbigniew, telefon: 501 055 286
 • województwo: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie – Opiekun: Zbigniew, telefon: 501 055 286
 • województwo: lubuskie, wielkopolskie – Opiekun: Paweł, telefon: 515 932 526
Poniżej listing przykładowych miast województwa śląskiego w których posiadamy instalatorów współpracujących z naszą firmą: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Będzin, Świętochłowice, Zawiercie, Mikołów.

Szeroka paleta usług instalatorskich.


Zakres usług montażowych realizowanych przez współpracujących z nami instalatorów jest szeroki. Obejmuje wszelkie prace powiązane z dystrybuowanym przez naszą firmę sprzętem.

Oferujemy m.in.:
 • projektowanie systemów zabezpieczeń i kontroli dostosowanych do potrzeb Klienta,
 • rozbudowę systemów obserwacyjnych/zabezpieczeń,
 • dostawę zamówionego sprzętu wraz z wykonaniem wszystkich prac montażowych
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • szkolenia personelu z zakresu obsługi zamontowanych urządzeń,
A to wszystko w zależności od potrzeb i indywidualnych wymagań.

Obsługujemy zarówno Klientów, którzy dokonali zakupu sprzętu w sklepie ivel.pl i potrzebują fachowej pomocy przy montażu, jak też pozostałych zainteresowanych usługami związanymi z naszą branżą.

Bez względu na to, czy szukają Państwo rzetelnej wyceny i pomocy przy stworzeniu systemu zabezpieczeń, wsparcia w sytuacji awaryjnej czy kompleksowych usług montażowych lub serwisowych – prosimy o kontakt. Z ivel.pl eksperckie wsparcie jest w zasięgu ręki!

Jesteś doświadczonym instalatorem? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Z myślą o firmach oferujących montaż systemów telewizji dozorowej, systemów alarmowych i innych urządzeń z naszego asortymentu, przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę współpracy. Nasi partnerzy mogą liczyć m.in. na hurtowe ceny, wsparcie przed i po sprzedażowe oraz na pomoc przy wyszukiwaniu kolejnych zleceń instalacyjnych. Najlepszych specjalistów rekomendujemy naszym Klientom. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing