Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Kamery AHDH 2M


Nowoczesne systemy ochrony obiektów to przede wszystkim bardzo efektywny i praktyczny monitoring, który nie tylko umożliwia obserwacje terenu lub budynku, ale również pozwala na rejestrowanie obrazu na dysku twardym rejestratora i późniejsze wykorzystanie go w charakterze materiału dowodowego przy dochodzeniu szkód.

Kamery analogowe to jeden z ważniejszych i zarazem niezbędnych elementów takiego systemu, bowiem z ich pomocą odbywa się obserwacja i pozyskiwanie obrazu. Nasze modele działające w systemie AHD (Analog High Definition) z obiektywami o rozdzielczości 2.0 Mpx umożliwiają nie tylko dokładną obserwację, ale też zapewniają bardzo dobrą jakość danych, dzięki którym obraz jest ostry, wyraźny i pozwala na rozpoznanie szczegółów wydarzenia.

Kamery z naszej oferty posiadają również wbudowany podpromiennik czerwieni umożliwiający rejestrowanie wyraźnego czarno-białego obrazu w nocy. Czułość urządzeń pozwala nawet na rejestrację w warunkach całkowitego zaciemnienia w odległości do 25 m od obiektywu.

Modele znajdujące się w naszej ofercie to produkty znanych marek, cieszące się doskonałą renomą, a przy okazji wyróżniające się bardzo trwałą konstrukcją i estetycznym designem. Kamery kopułowe świetnie dopasowują się do pracy we wnętrzach, a tubowe możecie Państwo instalować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

To wyjątkowo skuteczna ochrona osób i mienia w każdych warunkach. Proponujemy szereg modeli o zróżnicowanych parametrach i kolorystyce obudowy. W doborze modelu pomoże Państwu nasz wykwalifikowany pracownik.
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW