Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Czujniki czadu


Wydzielający się tlenek węgla (czad) to cichy zabójca. Bezwonny gaz ulatniający się z niesprawnych urządzeń stanowi poważne zagrożenie życia i zdrowia. By więc uchronić się przed niebezpieczeństwem, warto zamontować czujniki czadu. To jeden z ważnych elementów systemu alarmowego, który zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców.

Czujniki czadu / wykrywacze czadu działają poprzez wychwytywanie nieprawidłowości (objawiającej się jako przekroczenie norm dla stężenia tlenku węgla) i przekazywanie informacji do centrali alarmowej. W rezultacie dochodzi do uruchomienia alarmu , co pozwala uniknąć poważnego zagrożenia.

Czujniki czadu / wykrywacze czadu to świetne rozwiązanie w tych domach, gdzie istnieje duże ryzyko zaczadzenia. Są niezbędne tam, gdzie znajduje się piecyk gazowy (także gazowy podgrzewacz wody) – w kuchni czy łazience. Czujniki czadu sprawdzą się także w salonach z kominkiem czy w kotłowniach.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne czujniki czadu, które uzupełniają domowy system alarmowy. Wszystkie pochodzą od znanych i cenionych producentów, dając gwarancję niezawodności i nieprzerwanej pracy przez wiele lat. W porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku, zapewniają okres pracy dłuży nawet o 40%. Czujniki czadu / wykrywacze czadu bazują na wytrzymałej konstrukcji, która jest niezwykle odporna na wstrząsy. Dlatego mogą być zamontowane nie tylko w mieszkaniach, ale również na łodziach czy kamperach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – szeroki wybór urządzeń wysokiej klasy spełni oczekiwania wymagających klientów.

Katalog produktów

Czujnik czadu Kidde 5CO
Podstawowa wersja czujnika Serii 5 przeznaczona do monitorowania pomieszczeń zagrożonych emisją tlenku węgla. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy).
77,99 98,00 zł
Czujnik czadu Kidde 7CO
Czujnik tlenku węgla nowej generacji wyposażony w sensor elektrochemiczny Kidde gwarantujący 10-letni okres pracy, dłuższy o ponad 40% w porównaniu z czujnikami serii 5 oraz innymi urządzeniami dostępnymi na rynku.
91,96 113,00 zł
Czujnik czadu Kidde 7DCO
Czujnik nowej generacji wyposażony w sensor elektrochemiczny Kidde gwarantujący 10-letni okres pracy, dłuższy o ponad 40% w porównaniu z czujnikami serii 5 oraz innymi urządzeniami dostępnymi na rynku.
104,99 131,00 zł
Czujnik czadu Kidde 5DCO
5DCO Kidde CZUJNIK DETEKTOR CZADU TLENKU WĘGLA z Wyświetlaczem LCD Gwarancja 7lat
115,00
Czujnik dymu i  czadu Kidde 10SCO
10SCO Kidde czujnik detektor dymu pożaru Alarm LED Dźwięk 10 lat
169,97
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW