Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Kamery IP poniżej 1,3MPx


Kamery są urządzeniami niezastąpionymi w każdym systemie monitoringu, bowiem tylko dzięki nim możliwy bywa podgląd miejsca podlegającego ochronie, dokonywany na monitorze pracownika ochrony lub urządzeniu przenośnym. Kamery pozwalają też na gromadzenie materiału dowodowego, zapisywanego na dysku w celu późniejszej analizy.

Modele, jakie znajdziecie Państwo w tej kategorii to kamery IP o małej rozdzielczości, które doskonale zdają egzamin w ochronie niewielkich pomieszczeń oraz tam, gdzie nie istnieje wymaganie bardzo dobrej precyzji odtwarzania szczegółów. Pomimo ograniczonych parametrów każdy z modeli zapewnia doskonałą jakość obrazu bez względu na warunki w jakich pracuje.

Urządzenia te są przykładem najnowocześniejszej technologii opartej o przetworniki obrazu i wydajne procesory, a także wyposażone w promienniki podczerwieni, dzięki którym możliwe jest rejestrowanie obrazów przy całkowitym zaciemnieniu lub w warunkach nocnych. Nasze modele zainstalujecie Państwo zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków zapewniając skuteczną ochronę terenu. Zasięg działania w zaciemnieniu to 10-40 m zależnie od modelu.

Ważnym udogodnieniem w przypadku kamer IP jest też wyposażenie ich w interfejs Ethernet, który po odpowiednim skonfigurowaniu umożliwia kontrolowanie obrazu z kamer na telefonie, tablecie lub innym urządzeniu mobilnym. Zapewni to Państwu pełną kontrolę nawet z sporej odległości od chronionego obiektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i do zadawania pytań naszym ekspertom.
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW