Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Kable/Przewody


Kable i przewody do monitoringu IP to niezbędny element każdej instalacji bazującej na sieciowej infrastrukturze – typowej dla monitoringu IP.

W naszej ofercie znajdą Państwo kable i przewody do monitoringu IP, które są niezbędne do połączenia poszczególnych elementów systemu. Uniwersalne i standardowe, z łatwością dopasujecie do posiadanych urządzeń. Kable i przewody do monitoringu IP znajdują również zastosowanie jako okablowanie systemów alarmowych czy kontroli dostępu.

Podstawą naszego asortymentu są skrętki komputerowe, czyli kable sygnałowe pozwalające na przesył informacji w łączach telekomunikacyjnych oraz sieciach komputerowych. Są niezbędne, ponieważ monitoring IP bazuje na istniejącej już infrastrukturze sieciowej. Oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, będących synonimem doskonałej jakości.

Kable i przewody do monitoringu IP pozwalają na wydajną transmisję po skrętce. Jest to rozwiązanie niezwykle wydajne i mniej podatne na zakłócenia zewnętrzne – szczególnie w przypadku instalacji kamer w obiektach oddalonych od siebie na duże odległości. Uzyskiwany obraz wyróżnia się wysoką jakością, co przekłada wyższą skuteczność monitoringu.

Jeśli planują Państwo wykorzystać zalety monitoringu IP, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponowane przez nas kable i przewody do monitoringu IP pozwolą na stworzenie systemu zapewniającego większe bezpieczeństwo.

Katalog produktów

Skrętka komputerowa UTP Cu na metry
Wysokiej jakości skrętka komputerowa Kategoria 5e sprzedawana na metry
1,20
Dostępność: Dostępny
Skrętka komputerowa UTP Cu 305m
Wysokiej jakości skrętka komputerowa Kategoria 5e
285,00
 Skrętka komputerowa UTP żelowana zewnętrzna 305m
Kabel Digitsat Premium UTP 5e Cu PE żelowany
349,00
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW